ElitE Underground

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga !!
Do jutra do 15:00 macie napisać mi na PM, któr± wioskę Voena rezerwujecie. Będziemy brać po jednej by unikn±ć nieporozumień, a wojska z zarezerwowanej wioski zostan± przesłane do waszej wioski.

Żegnaj Voen!



#1 18-08-2009 09:19:17

Azklaban

Master Pro

6208782
Zarejestrowany: 10-08-2009
Posty: 18
Punktów :   

Romzmowa z 122b o hasło WójXXa

!Czytajcie od dołu!



WójXX dzi¶ o 09:11 napisał:

ok

Azklaban dzi¶ o 09:10 napisał:

kontaktujemy sie przez forum napisze do niego by podał gg... Choć teraz poszedł i nie ma go na forum...

WójXX dzi¶ o 09:09 napisał:

daj mi jego numer gg albo maila ja z nim sam pogadam na osobno¶ci

Azklaban dzi¶ o 09:05 napisał:

A więc pisać do tego suportu czy nie...?

WójXX dzi¶ o 08:59 napisał:

wiem że k to 4000pkt ale tak mi sie napisało jak chcesz to sobie zobacz byłem mateuszcedro na ¶wiecie 2 a tak wogóle zobacz miał wczoraj o 23h 105k z groszem a w te parę godzin ponad kpkt mu się powiększyło w parę godzin!

Azklaban dzi¶ o 08:55 napisał:

Widać jaki jestes doswiadczony pisz±c ze miałe¶ 400.000k widać, że wiesz co znaczy znak "k"
Mniejsza z tym...

WójXX kazał napisać mi do suportu... a więc ostatnia szansa...?

WójXX dzi¶ o 08:50 napisał:

chłopie że¶ się z choinki urwał ja kiedy¶ grałem na ¶wiecie 2 i miałem tam lekko z ponad 400.000k i ty mi mówisz że jestem niedo¶wiadczony a to że te wioski 112b takie słabe to nie moja wina bo kumpel grał i mi ich dał bo nie chciało mu sie grać

Azklaban dzi¶ o 08:47 napisał:

Nie, nie chce Twojej wioski. Z pewno¶ci± nie rozwiniesz sie tak szybko jak on, widać, że WójXX jest bardziej do¶wiadczonym graczem niż Ty, ponieważ zaszedł tak daleko, więc tylko zmarnujesz czas... Najlepsza pomoc± jak± możesz ofiarować to rozbudowa wiosek... a ataki i przejęcia lepiej żeby¶ zostawił dla niego.
Tak się możesz odwdzięczyć...

WójXX dzi¶ o 08:41 napisał:

spytaj się go czy chcę narazie moj± wioskę bo ja obiecałem mu pomóc za tę przysługę i to spełnie i nikt mnie nie namówi abym zaprzestał

Azklaban dzi¶ o 08:39 napisał:

Większ± pomoc± dla niego byłby¶ wtedy gdy pod jego nieobecno¶ć rozbudowywał wioski i razem graliby¶cie na koncie to by zaowocowało lepszymi wynikami.

WójXX dzi¶ o 08:36 napisał:

tak narazie ja mu obiecałem za tę wielk± przysługę że mu pomogę mogę narazie dać mu moje hasło aby mi co¶ zrobił ja mu będę pomagać i jak?

Azklaban dzi¶ o 08:35 napisał:

Jak oddasz hasło to może go nie zmieni i będziecie grać we dwoje. Choć to jego wybór...

Azklaban dzi¶ o 08:33 napisał:

Pomy¶l czy chciało by mu sie zaczynać na innym ¶wiecie zdobyć 100000 punktów...??

WójXX dzi¶ o 08:30 napisał:

Wiem i go szanuje obiecałem że mu pomogę i tak zrobię zmieniłem hasło dla upewnienia bo my¶lałem że moj± ostatni± wioske przejmiecie i zostawicie mnie przegranego spytaj sie jego czy nie może zagrać na innym ¶wiecie to będę mu pisać wiadomo¶ci o stanie wiosek a po jakim¶ czasie zmienię hasło na powrotne i będziemy razem współpracować nie byłem pewien prawdy czy mnie nie oszuka rozumiesz mnie?każdy by zaryzykował na moim miejscu on niech sie spokojnie rozbudowuje na innym ¶wiecie a ja mu trochę tutaj pomogę

Azklaban dzi¶ o 08:29 napisał:

Lepiej podaj te hasło szybko bo dowie sie o tym suport i zablokuj± Ci konto (ban na wszystkich ¶wiatach) i zmieni± hasło do konta WójXX... Lepiej sie po¶piesz...

Azklaban dzi¶ o 07:44 napisał:

Podaj hasło które zmieniłe¶ graczowi WójXX.
On się zlitował bo chciał żeby¶ trochę jeszcze pograł, a Ty chamsko zmieniłe¶ hasło...
Je¶li nie podasz Ja,Roman1986,mefyou,LordKnox,Voen nie przestaniemy cie atakować do puki nie przejmiemy wszystkich wiosek !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hajszpan.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.aveb.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl